BBK EVO 20/22i

KOMFORTNÝ A ÚSPORNÝ V JEDNOM

Kondenzačný kombinovaný kotol BBK EVO je vďaka kompaktnému prevedeniu, rozmerom (výška iba 137 cm) a elegantnému designu vhodný pre umiestnenie priamo do interiéru bytov a novostavieb rodinných domov, pre ktoré je tiež so svojim optimálnym výkonovým rozmedzím 2,9 – 20/22 kW a veľkosťou podstavného zásobníku teplej vody ideálnym riešením. Zaisťuje vykurovacie teplo i komfort teplej vody na vysokej úrovni s oveľa nižšími prevádzkovými nákladmi, lebo je schopný pracovať v kondenzačnom režime a efektívnejšie využívať teplo zo spalín pre kúrenie aj prípravu teplej vody.

Pokrokový vrstvený spôsob prípravy teplej vody v 95 litrovom zásobníku so samostatným nabíjacím čerpadlom tiež umožňuje dosahovať vyššiu účinnosť než u bežných ohrievačov. Celospoločenskému trendu odpovedajúce enormné redukcie emisií na minimum je pri tomto produkte sprevádzaná technológiou elektronickej regulácie spaľovania (EVO) a vysokým normovaným stupňom využitia (109 %), umožňujúcim úsporu až 30 % nákladov na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Hlavné výhody hovoriace v prospech zariadení

  • plynové kondenzačné tepelné centrum s nízkou stavebnou výškou, veľkým modulačným rozsahom a multifunkčným pripojovacím setom pre ľahkú a rýchlu inštaláciu
  • elektronická samokalibračná horáková regulácia EVO pre dosiahnutie permanentnej maximálnej účinnosti umožňuje použitie pre typy zemného plynu E, LL a kvapalný plyn
  • energeticky úsporná, komfortná prevádzka vďaka integrovanej ekvitermnej regulácií ISR-Plus (elektronická základová doska SIEMENS novej generácie typ LMS 15)
  • integrovaný 95 litrový nabíjací/vrstvený zásobník, ekologická prospešnosť a mimoriadne nízke hodnoty emisií

Ďalšie informácie nájdete v priloženom letáku.

brötje bbk evo 2019

Leták na stiahnutie

broetje bbk evo 2019 řez

BBK EVO 20/22i – kombinovaný (stacionárny) kondenzačný kotol s integrovaným 95 l smaltovaným zásobníkom teplej vody s vrstveným nabíjaním, ktorý nahradí 120 litrový zásobník s rúrkovým výmenníkom. Kotol je vybavený elektronicky riadeným spaľovaním (EVO) a samonastaviteľnou EVO reguláciou plynu (umožňuje použiť zemný plyn E, LL i kvapalný plyn) a základnou riadiaciou doskou SIEMENS LMS 15. Kotlová regulácia umožňuje využitie až dvoch rozširovacích modulov AVS k rozšíreniu regulácie o 3 samostatné zmiešavané vykurovacie okruhy. Vďaka svojej malej stavebnej výške (137 cm) je vhodný do nižších priestorov (podkrovie, pivnice, výklenky).

NOVINKA
broetje bbk evo 2019