AKTUÁLNE MODELY KOTLOV

WHBK 22/24

JEDNODUCHO KOMPAKTNÝ

Nový kondenzačný kotol WHBK 22/24 okrem úsporného vykurovania prináša výhodu komfortu výdatného prísunu teplej vody za optimálnych podmienok, keď jeho minimálne rozmery umožňujú inštaláciu aj do malých priestorov ako sú napr. stavebné niky a je tak vhodný pre etážové byty alebo veľkostne zodpovedajúcu rodinné domčeky.

Ako už o tom mnohých zákazníkov presvedčili kotly WHBS a WHBC z rovnakej produktovej rodiny, tiež WHBK so svojimi základnými robustnými komponenty aj ich usporiadaním ponúka v podstate to najjednoduchšie a základné riešenie kondenzačnej techniky za zaujímavú cenu a ako bonus, ohrev teplej vody v priamo integrovanom 45 litrovom nerezovom zásobníku. Inovovaná základná doska kotla umožňuje ďalšie úspory energie pri riadení čerpadla PWM signálom a prepojenie na OpenTherm priestorové prístroje, ktoré v prípade záujmu užívateľa dovolia rozšírenie možnosti ovládania aj oblasti použitia. WHBK je tá najlepšia voľba, pokiaľ ide o kombináciu požiadaviek na efektívnosť, obstarávacie aj prevádzkové náklady, komfort a úsporu priestoru v mieste inštalácie.

NOVINKA

brötje whbk

Inovovaná základná doska kotla umožňuje ďalšie úspory energie pri riadení čerpadla PWM signálom a prepojenie na OpenTherm priestorové prístroje, ktoré v prípade záujmu užívateľa dovolia rozšírenie možnosti ovládania aj oblasti použitia. WHBK je tá najlepšia voľba, pokiaľ ide o kombináciu požiadaviek na efektívnosť, obstarávacie aj prevádzkové náklady, komfort a úsporu priestoru v mieste inštalácie.

brötje whbk rez

WHBK 22/24 – nástenný kondenzačný plynový kotol s 4 stupňovým modulačným čerpadlom a vstavaným 45 l nerezovým zásobníkom pre ohrev teplej vody. V kotlové regulácii je integrovaný modul interface pre možnosť riadenia protokolom OpenTherm (napr. Regulácia PT52, 59, QAA73), inovovaná riadiaca doska umožňuje riadenie čerpadla PWM signálom a jeho moduláciu v rámci zvoleného výkonového stupňa.

Hlavné výhody hovoriace v prospech zariadení

  • vykurovací výkon od 4,9 do 22/24 kW
  • extrémne hospodárne vďaka účinne modulovaným horákom a efektívnemu využitiu energie: normalizovaný stupeň využitia až 109 %
  • rozsah modulácie od 22 do 100 %
  • integrovaný 45 litrový nerezový zásobník teplej vody
  • výkon pre ohrev TV 24 kW (odpovedá 11 l/min 40°C)
  • ekologická prevádzka vďaka nízkym emisiám
  • jednoduchá inštalácia, obsluha a servis kotla
  • možnosť pripojenia priestorového prístroja OpenTherm
  • kompaktný, komfortný a elegantný
  • modulačne riadené vysoko účinné čerpadlo

Ďalšie informácie nájdete v priloženom letáku.
brötje whbk 2019

Leták